فایل word آمد و شد با جهانگرد غیر مسلمان | bookseries | 3686256

دانشجوی محترم سلام و عرض ادب. اطلاعات بیشتر در مورد فایل فایل word آمد و شد با جهانگرد غیر مسلمان در ادامه مطلب با کلیک روی دکمه دانلود مشاهده کنید. همچنین لیست تعدادی دیگر از محصولات فروشگاه در انتهای پست قرار داده شده و قابل مشاهده هستند. اگر از کیفیت فایل تخصصی فایل word آمد و شد با جهانگرد غیر مسلمان راضی بودید که مطمئنن همین طور است خوشحالیم و اگر مشکلی در فایل بود از طریق دکمه ارباط با ما و تلگرام مشکلتان را بگویید تا راهنمایی شوید.

ﺷﺎﯾﻊ ﺷﺪ ﮐﻪ ﯾﮑﯽ از ﮐﺸﺘﯽ فایل word آمد و شد با جهانگرد غیر مسلمان ﻫﺎي ﺳﺮﯾﻊ اﻟﺴﯿﺮ ﻧﯿﺮوي درﯾﺎﯾﯽ فایل word آمد و شد با جهانگرد غیر مسلمان ﺳﺰار از ﺣﻮزه ﺑﻨﺪري ﻣﯽ اﺳﮑﻨﺪرﯾﻪ فایل word آمد و شد با جهانگرد غیر مسلمان ﺧﺎرج ﺷﺪه و ﮔﻮﯾﻨﺪ فایل word آمد و شد با جهانگرد غیر مسلمان ﮐﻪ راه روم را در ﭘﯿﺶ فایل word آمد و شد با جهانگرد غیر مسلمان ﮔﺮﻓﺘﻪ و ﺷﺎﯾﻊ ﺷﺪ ﮐﻪ ﮐﺸﺘﯽ فایل word آمد و شد با جهانگرد غیر مسلمان ﻣﺰﺑﻮر ﺣﺎﻣﻞ دﺳﺘﻮري اﺳﺖ از ﻃﺮف

فایل word آمد و شد با جهانگرد غیر مسلمان

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: فایل word آمد و شد با جهانگرد غیر مسلمان

فایل word آمد و شد با جهانگرد غیر مسلمان

بخشی از متن فایل word آمد و شد با جهانگرد غیر مسلمان :

بخشی از متن اصلی :
فایل word آمد و شد با جهانگرد غیر مسلمان
عباس مخلصی
در پی دستیابی بشر به تمدن و صنعت و بهره مندی از رسانه های مسافری سریع و راحت, آمد و شد و پیوند میان انسانها به گونه ای شگفت رو به فزونی و گسترش نهاد.
شاید بتوان گفت اکنون گستره و حجمِ رفت وآمد فرامرزیِ انسانها و پیوند مردمانِ کشورها و قارّه ها با یکدیگر همان اندازه است که رفت و آمد میان افراد یک قوم و قبیله در گذشته و نیز همان گونه سهل و آسان. نکته در خور توجه آن که: چه بسا به همان اندازه مورد نیاز و ضرور برای بشرِ امروز و برای ادامه حیات و زندگیِ انسانهایی که در این روزگار می زیند.
بشر امروز, در چرخه زندگی ماشینی و در لابه لای غبار تیره, نفس گیر و جانکاهِ دنیوی گری و مادیت گرفتار آمده است. گرچه به تن آسایی و شادکامیهایی دست یافته; اما معنویت درونی و شادابیِ روحی خویش را از کف داده است. حال در نهان ناخودآگاهش به چیزی می اندیشد که روشنای وجودش را بازآورد و درونش را نرمی و صفا بخشد. بدین منظور به گردشگری و سیاحت و تفرّج در جای جای پهنه زمین می رود تا به گمانِ خویش, در دیدن جلوه های زیبای طبیعت و لمسِ نمادهای روح بخشِ پیشینیان و درک زیباییهای اسطوره ای, گوهر معنوی خود را بجوید و گم شده اش را باز یابد.
از این نظر, گردشگری و سیاحت یک تجربه درون گرایانه است. بشر می خواهد لَختی به چنگ آورد که جان و روحِ خسته, مکدَّر, تاریک و متلاشی شده اش به آزادی, فراخی, لذّت و زیبایی مینوی و ماورایی برسد. می خواهد از این راه معنویتِ زندگی اش را تأمین و فروریختگیِ درونش را جبران کند.
البته اینها یک روی سکّه است. در روی دیگر آن, بر انگیخته شدنِ احساسی در بشرِ متمدن دیده می شود که او را به شناخت و آگاهی از فرهنگها, تمدنها, سنّت و آداب ملتها و بازکشف پدیدارهای تاریخیِ نوع و نسل خویش دعوت می کند. این احساس, بسان گذشته, در افرادی معیّن و محدود وجود ندارد, بلکه عموم مردمان را به حرکت و گردش درآورده است.
به هر روی, عوامل و انگیزه های گونه گون دست به دست هم داده و گردشگری را به صورتی فراگیر مورد نیاز بشر امروز درآورده است, تا جایی که هم اکنون به عنوان یک صنعت درخور و سودمند شناخته می شود.
این فایل به همراه چکیده , فایل word آمد و شد با جهانگرد غیر مسلمان
فهرست مطالب , متن اصلی و منابع تحقیق با فرمت word , قابل ویرایش در اختیار شما قرار می‌گیرد.

تعداد صفحات :55

👇محصولات مشابه با فایل word آمد و شد با جهانگرد غیر مسلمان👇

فایل word بسته آموزشی کسب درآمد با اندروید | WORD فایل word معرفی و بررسی انواع سیستم های ترمز خودرو | WORD فایل word بررسی انتقادی قانون مجازات عمومی ایران مصوب تیرماه 1352 | WORD فایل word آموزش وپرورش پیش ازدبستان | WORD پاورپوینت-ppt-ماشینکاری نوری – شیمیایی -در 27 اسلاید-powerpoint | WORD فایل word آموزش برنامه نویسی ASP.NET | WORD

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت-ppt-ماشینکاری نوری – شیمیایی -در 27 اسلاید-powerpoint | WORD فایل word بررسی انتقادی قانون مجازات عمومی ایران مصوب تیرماه 1352 | WORD فایل word آموزش برنامه نویسی ASP.NET | WORD فایل word بسته آموزشی کسب درآمد با اندروید | WORD فایل word آموزش وپرورش پیش ازدبستان | WORD فایل word معرفی و بررسی انواع سیستم های ترمز خودرو | WORD

👇کلمات کلیدی👇

فایل word آمد و شد با جهانگرد غیر مسلمان فایل word آمد و شد با جهانگرد غیر مسلماندانلود فایل word آمد و شد با جهانگرد غیر مسلمان فایلwordآمدوشدباجهانگردغیرمسلمان